Ana Sayfa İletişim – Künye

İletişim – Künye

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni zoomdergigrubu
Birol Bebek
Sahibi ve Genel Yayın Koordinatörü
Gülsüm Gözenler
Grafik-Tasarım
Profil Reklam

ZOOM Dergi Grubu Yayın Kurulu

Mesut Günsev
Ersin Gözenler
Nurhan Günsev

Reklam Rezervasyon

(0392)2277595
(0533)8257000
(0533)8689581

Yayın Türü; Aylık Süreli Kıbrıs’ın yemek, içki ve mutfak kültürü Yayını

Gurme Dergisi

Profil Reklam ve Danışmanlık Limited’in sahibi olduğu, ZOOM DERGİ GRUBU bünyesinde, ZOOM ve GURME dergileri bulunmaktadır.

Yayınlarımız herbiri kendi alanında karakterize olmuş aylık süreli yayınlardır. Kıbrıs’ta basılı olarak yayın yapmakta olup Yay-Sat’lar tarafından market, dergi ve gazete satış noktalarında satılmaktadır. Bunun yanında dünyanın her yerinden dijital olarak takip edilmektedir.

Dünyanın en büyük Yayın paylaşım platformu olan www.issuu.com, 35 milyon aboneye sahip Türkiye Turkcell’in “Turcell Dergilik” uygulaması ve Türkiye’de yüzde 89,98 Pazar payı ile dünyanın beşinci, Avrupa’nın üçüncü büyük internet servis sağlayıcısı ttNet Dergilik uygulaması ile yayınlarımızı tüm dünyaya yayılmasını sağlar.

Turcell Dergilik, Türkiye’deki tüm abonelerinin ücretsiz olarak takip ettiği dergi platformu. ZOOM ve GURME platformda yer alan 150 dergiden ikisidir. GURME dergisi platformda yer alan sadece 5 yemek dergisinden biridir. Kıbrıs’tan tek dergi olmamız da bizim için ve ülkemizdeki işletmeler açısından büyük avantaj.

ttNet Dergilik, Dünyanın 5’inci, Avrupa’nın 3 büyük internet servis sağlayısı olan ttNet, Türkiye’de ilk sıradadır.

Kıbrıs’ın yemek, içki ve mutfak kültürü dergisi GURME, aylık süreli bir yayındır. Yayın grubumuzun tadı damağı konumuna gelen dergi, sektöründe tekdir. GURME ulusalda basılı, uluslararası ise digital yayın yapmaktadır. Özellikle Türkcell Dergilik ve ttNet Dergilik ile Türkiye’de geniş bir pazara girmiş durumdayız. Yayın Grubu olarak en büyük ilkemiz reklam verenlerimize daha üstün hizmet sunmaktır. Her geçen gün yaptığımız anlaşmalarla da bunu ispatlıyoruz.

Turkcell tarafından oluşturulan bir dergi okuma platformu olan Turkcell Dergilik’ te yer alan ZOOM, IOS ve ANDROID, tablet, bilgisayar ve tüm akıllı telefonlardan kolaylıkla okunup takip edilebilmekte bu platformlardan tüm sosyal ağlara rahatlıkla paylaşılabilinmektedir.

Ayrıca, www.cypruszoom.com sitesinden de dijital olarak internetten takip edilebilmekte arşiv incelenebilmekte. Tüm bilgisayar, ipad, adroid ve akıllı telefolardan rahatlıkla okunabilmektedir.

GURME Dergisi satışı ve aboneliklerin yanında, Merit Hotel’lerin odalarında yer almaktadır. Adanın büyük ve orta ölçekli birçok otelinin odalarında ve lobilerinde okuyucuları ile buluşan GURME, cafe, restaurant, özel klinik gibi kalabalık ortamlara görünürlülüğün artırılması amacı ile özel olarak bırakılmaktadır. Bunun yanında, özel kuryemiz ile Lefkoşa, Girne ve Mağusa başta olmak üzere adanın her yerinde 700’ün üzerinde farklı işletme, kurum ve potansiyel okuyucuya ulaşabilecek kilit noktalara dağılmaktadır. ZOOM Dergi Grubu’na ait 20 bin mail adresine her ay dergi bülteni gönderilmektedir. Facebook, google+ ve Twitter’de aktif olarak yer almaktadır.

Dergi İçeriği             : Kıbrıs’ın yemek, içki ve mutfak kültürü ve dünya mutfağının seçkin örnekleri, röportajlar, yemek tarifleri, sağlıklı beslenme, tanıtımlar, köşe yazıları ve haberler.

Yayın Dili                 : Türkçe

Yayın Periyodu        : Aylık süreli yayın

Dergi Boyutu           : 21,5 cm x 27,5 cm

Kağıt Cinsi               : İç sayfalar 115 gr parlak kuşe, Kapak 300 gr kuşe, selefonlu.

Tirajı                        : Aylık 5000 adet

Fiyatı ve Abonelik    : KKTC satış fiyatı 10 TL, Türkiye satış fiyatı 15 TL

Web Adresi             : www.gurmedergisi.com

Reklam Ebadları      : Tam Sayfa: 195mm x 255mm

zoommagazin@gmail.com

Son Yazılar

-Reklam-