İki Büyük Medya Kuruluşu Bir İlke İmza Atıyor

0
894

Kıbrıs’ın iki büyük medya kuruluşu ZOOM Dergi Grubu ve Birinci Medya Grubu dev bir proje ile bir ilke imza atıyor.

Erülkü Süpermarket içinde yer alan Gurme Mutfağı’da düzenlenecek olan “Gurme Mutfak Şefler Yarışıyor” yemek yarışması programı ile bir Gurme Dergisi ve Genç Tv ortak yapımı olacak.

Kıbrıs’ın Gastronomi ve Turizm eğitimi veren üniversitelerinden öğrencilerin yarışacağı program Genç Tv ekranlarından izlenecek.

Kıbrıs’ta Gastronomi eğitimine ivme kazandıracak program Kıbrıs Mutfağı’nın tanıtımına destek ve gastronomi turizmine teşvik olacak nitelikte. Planlandığı ilk günden beri heyecanla beklenen program için ilk imzalar atıldı.

ZOOM Medya sahibi Birol Bebek ile BİRİNCİ Medya Grubu yönetim kurulu başkanı Tekin Birinci arasında imzalanan protokol ile start verildi.

 

ŞEF ADAYLARI YARIŞACAK

Özok Group Vestel – Karaca’nın ana sponsorluğunda yayınlanacak olan programa, Kıbrıs’ta Gastronomi, Mutfak Sanatları ve Turizm Eğitimi veren yedi üniversiteden katılacak öğrencilerden seçilecek olan yarışmacılar yer alacak.

Üç ay sürecek olan yarışmanın jüri üyeliğini Kıbrıs’ın lezzet uzmanı Mustafa Şah, ZOOM Dergi Grubu Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Birol Bebek ve sürpriz konuk yapacak. Programın sunuculuğunu ZOOM Dergi Grubu Sahibi ve Genel Yayın Koordinatörü Gülsüm Gözenler üstlenecek.

Bir Cevap Yazın